Підсумки онлайн –конкурсу «Перлина Полісся – Прилісне»

Дата: 12.06.2020 10:16

Завершився онлайн-конкурс фотоаматорів «Перлина Полісся – Прилісне». Складно було визначити переможців, адже у конкурсі взяли участь 48 учасників у ІІ номінаціях.  У номінації пейзаж «Перина Прилісного» журі визнало переможцями таких учасників:

За зайняте І місце -  Стаса Сахніка, який продемонстрував яскраву серію фоторобіт «Блакить озер Прилісного».

ІІ місце

зайняв  Олег Леонович  із  творчою  роботою «Озеро Глинське».

ІІІ місце

отримує Кульчицька Мирослава, яка виразно показала багатство та красу Полісся  у світлинах «Казковість рідного краю».

У ІІ номінації фоторепортер «Прилісне в обличчях»:

І місце отримала Євпак Діана із світлиною «Столяр створює дива…». Вона  представила й інші роботи у цій номінації  - «Солодкі шедеври», «Маленькі пастушки», «Листи, телеграми й газети…». Діана показала вдалими кадрами, чим займаються люди у Прилісному.

ІІ місце журі присудило милій і цікавій світлині дівчинки біля храму на Трійцю «Із зеленими святами». Автор роботи Коснюк Олександр.

ІІІ місце виборола Романік Наталія із фотороботою «На ставках», де поєднано чисту дитячу посмішку і сонячні кульбабки.

Приз сільського голови отримує Ємчик Христина. ЇЇ світлини вирізнялися оригінальністю та естетичною наповненістю.

Беззаперечним переможцем у категорії «Приз  глядацьких симпатій» став Ігор Халик – лікар-педіатр Центру ПМСД Прилісненської сільської ради.

Щиро вітаємо переможців та чекаємо у гуманітарному відділі для отримання грошових  винагород!

За підсумками конкурсу ми дійсно побачили перлини рідного краю, його красу і неповторність. Дякуємо всім учасникам за активність та творчість.