СОРОК СЬОМА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ПРИЛІСНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 10.06.2020 09:11

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження сільського голови від 09.06.2020 року №77-род "Про скликання сорок сьомої позачергової сесії сільської ради сьомого скликання "11 червня 2020 року скликається сорок сьома позачергова сесія Прилісненської сільської ради сьомого скликання о 10.00 годині в  приміщенні Будинку культури с.Прилісне, на розгляд якої будуть внесені наступні питання:

1. Про затвердження Програми щодо забезпечення особистої безпеки громадян, безпеки дорожнього руху та протидії злочинності на території Прилісненської сільської ради на 2020 рік.

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2019 №40/6 «Про  бюджет  об’єднаної територіальної громади  на 2020 рік».

3. Про погодження  змін до структури та штатної  чисельності Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Прилісненської сільської ради».

4. Про розгляд клопотання приватного акціонерного товариства «Волиньобленерго».

5. Про внесення змін до рішення сесії Прилісненської сільської ради від 03 жовтня 2019 року №37/22 «Про  клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «МАНЕВИЧІ АГРОІНВЕСТ»».

6.Про встановлення надбавки за вислугу років сільському голові Терещенку І.І.

7.Земельні питання.

8.Інші питання.