Привітання з Останнім дзвоником 2020

Дата: 29.05.2020 12:34

Фото без описуДорогі учасники освітнього процесу Прилісненської громади:

учні, вчителі, батьки!

Вітаю усіх із закінченням такого незвичного 2019-2020 навчального року! Переглядаючи сьогоднішні Останні дзвоники у форматі онлайн, я вкотре переконуюсь, що ви - найкращі, найкреативніші, наймудріші та найвеселіші, і ніякий карантин вам не завадить гарно відзначити, нехай навіть дистанційно, свято прощання зі школою. Бажаю вам міцного фізичного і духовного здоров'я, активного відпочинку, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій))) І не забувайте, що ваші відзнаки та грошові винагороди за успіхи, наполегливість, перемоги у різних конкурсах, олімпіадах на вас чекають! Учням 1-10 класів вони будуть вручені 1 вересня на святі Першого дзвоника, ну а випускникам 9 та 11 класів - разом із документами про освіту! Глибоко вдячна вам, дорогі учні, за вашу старанність, а педагогам та батькам - за те, що вклали у своїх дітей і душу, і серце, і знання!!!

З повагою та великою шаною

начальник гуманітарного відділу

Прилісненської сільської ради