Онлайн-конкурс фотоаматорів «Перлина Полісся - Прилісне»

Дата: 25.05.2020 10:40

Онлайн-конкурс фотоаматорів

«Перлина Полісся  - Прилісне»

Фото без опису

Увага!!! Запрошуємо жителів громади взяти участь у фотоконкурсі «Перлина Полісся - Прилісне»!!!

Онлайн-конкурс фотоаматорів «Перлина Полісся  - Прилісне» проводиться серед усіх  бажаючих, які захоплюються фотографією. На Конкурс приймаються тільки авторські фотографії.

Початок конкурсу: 25 травня 2020 року.  Кінцевий термін подачі фотографій - 07червня 2020 року.

Конкурсна робота (фотографія) має демонструвати фотографічні навички учасників та передавати красу та унікальність зображуваного об’єкта.

Робота оцінюються за наступними критеріями:

• композиція кадру;
  • яскравість і виразність роботи;
  • оригінальність задуму;
  • рівень майстерності;
  • пізнавальне і естетичне значення роботи;
  • власна творча неповторність;
  • ступінь емоційного впливу;
  • технічна якість;
  • актуальність та розкриття заданої тематики.

До фотографій можна додавати коментар автора (проза, вірш тощо).

Конкурс проходить за двома номінаціями:

- пейзаж «Перлина Прилісного» (природа, благоустрій, світлини вулиць, озер, урочищ тощо);

- фоторепортер «Прилісне в обличчях»(повсякденне життя людей, святкові, культурні та інші визначні події, історичні фото тощо).

У кожній номінації журі визначає 3 призових місця, які отримують грошовий приз:

І місце –  300 гривень

ІІ місце – 200 гривень

ІІІ місце – 100 гривень

Окрім номінацій всі фотографії будуть оцінені ще за двома категоріями без визначення місць:

1) Приз сільського голови – за оригінальність та майстерність у фотомистецтві. Серед усіх фотографій сільський голова вибере одну, яка йому найбільше сподобалась. Приз – це грошова винагорода в розмірі 500 грн.

2) Приз глядацьких симпатій отримає світлина із найбільшою кількістю вподобань (лайків), що були поставлені на сторінці фейсбук «Прилісненська громада». Приз – грошова винагорода в розмірі  500 грн.

Учасник конкурсу може подати не більше 5 фотографій у вигляді електронних файлів в кожній номінації, всього не більше 10 фотографій.Цифрові файли повинні бути у форматі JPEG, від 300 dpi, максимум 3600 рх по найдовшій стороні.

Фотографії подаються в електронній формі на електронну адресу: prylisne.gym_v@ukr.net з приміткою фотоконкурс або особисто із цифрових носіїв у гуманітарний відділ Прилісненської сільської ради. До фотографій в електронному вигляді додається заявка (Додаток 1), у якій вказується прізвище, ім’я, по батькові автора, його номер телефону, зазначається місце, де була зроблена фотографія, та назва фотороботи, за бажанням може додаватися коментар у довільній формі (вірш, крилатий вираз тощо).

Фотографія може бути як у кольоровому, так і у чорно-білому виконанні. Фотороботи повинні бути без оформлення. Не допускається обробка фото у графічних редакторах.

Фотографії після розгляду адміністратора публікуються на сайті Прилісненської громади, де можна буде поставити лайк, та на сторінці у соціальній мережі Facebook.

Задля об’єктивності оцінювання та не заангажованості світлини будуть опубліковані без підпису автора фото.

На конкурс не приймаються фотографії, сюжет яких пропагує вживання алкогольних напоїв, тютюнопаління, насилля, які пропагують релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу, а також фотографії непристойного змісту. Роботи, які не відповідають вимогам, публікуватися і оцінюватися не будуть.

Беручи участь у конкурсі, автори автоматично даютьзгоду на безкоштовневикористання будь-коли їхфоторобіт у рекламнихматеріалах, на web-сайтах, при підготовціальбомів, буклетів, сувенірів, книг тощо.

Кожна з конкурсних робіт може бути відзначена нагородою тільки один раз.

Журі визначить переможців та оголосить результати оцінки конкурсних робіт не пізніше 10 червня 2020 року. Грошові винагороди переможці зможуть забрати у гуманітарному відділі Прилісненської сільської ради.

до Положення про онлайн-конкурс

фотоаматорів «Перлина Полісся – Прилісне»

на онлайн-конкурс фотоаматорів «Перлина Полісся – Прилісне»

Прізвище, ім’я, по батькові автора_____________________________________