Онлайн-конкурс до Дня вишиванки «Вишиванка вдома»

Дата: 19.05.2020 10:11

Умови конкурсу дуже прості: з 19 по 21 травня завантажуй фото у вишиванці з друзями, з усією родиною, фото, на якому ти один, та/або фото вишитого власноруч рушника у групу «Вдома у вишиванці» на Facebook. Головне – на фото мають бути люди у вишиванці або фото вишитого рушника. Свої фото можуть викласти усі бажаючі мешканці Прилісненської громади, вік учасників необмежений. Для того, щоб завантажити фото, потрібно просто натиснути кнопку "створити публікацію", розташовану вгорі групи. Далі відкриється форма, за допомогою якої можна завантажити фотографію та свої дані. Звертаємо увагу: фото потрапляє на конкурс не одразу, а після модерації (перевірки відповідності змісту фото до конкурсу) адміністратором групи.

Увага! Голосування розпочнеться 19 травня і триватиме по 22 травня. Щоб проголосувати за фотографію, яка сподобалося найбільше, необхідно обрати свого фаворита та поставити лайк. Автори фото, які набере найбільшу кількість лайків – стану переможцями конкурсу у 2 номінаціях:

Посилання на групу: https://www.facebook.com/groups/3608742379141730/

1.Найкраще фото у вишиванці;

2.Вишитий рушник.

Переможці отримають грошові винагороди:

І місце – 300 гривень

ІІ місце – 200 гривень

ІІІ місце – 100 гривень

Оголошення про переможців конкурсу буде опубліковано 22 травня на сайті громади. Грошові винагороди переможці зможуть забрати у гуманітарному відділі Прилісненської сільської ради.