Результативна робота Школи мистецтв Прилісненської сільської ради в період карантину

Дата: 13.05.2020 21:39

Робота  педагогічного  колективу  КУ  «Школа  мистецтв»

Прилісненської  сільської  ради  в  період  карантину

Фото без опису  З  початком  оголошення  карантину  у  зв’язку  з  поширенням  COVID-19,  змінилися  умови  навчання  в  КУ  «Школа  мистецтв»  Прилісненської  сільської  ради.   Виникла  необхідність  шукати  нові  форми  роботи  з  учнями.  Педагогічний  колектив  школи  перейшов  на  дистанційне  навчання.  Для  всіх  це  стало  новою  і  не  зовсім  зрозумілою  справою,  але  викладачі  змушені  були  пристосовуватись  до  таких  умов.

У  «Школі  мистецтв»  була  налагоджена  робота  онлайн  через  різні  канали  комунікації.  Діти,  які  захоплюються  музикою,  проходять  навчання  дистанційно,  продовжують  опановувати  музичні  інструменти.  Викладачі  продовжують  працювати  з  учнями  та  підтримують  зв’язок  з  батьками.  Концертмейстер  працює  над  вивченням  та  удосконаленням  виконання  учнівського  репертуару.

Викладачі  по  класу  хореографії  надають  відео-уроки  з  виконання  рухів  до  танців,  завдання  з  вивчення  хореографічної  термінології.

30  квітня  цього  року  на  базі  Маневицької  районної  школи  мистецтв  був  проведений  дистанційний  ІУ  Відкритий  інструментальний  конкурс  «Весняні  візерунки».  Співорганізатором  конкурсу  став  викладач  по  класу  баяна  нашої  школи  Гладун  Сергій  Володимирович.  В  конкурсі  приймали  участь  15  учнів інструментального  відділу  нашої  «Школи  мистецтв».  Своїх  вихованців  виставили  викладачі  Гладун  С.В.,  Коваль  О.П., Огородник  Л.Г.,  Марич  Л.Г.,  Мельник  А.М.

Переможцями  конкурсу  у  своїх  номінаціях  стали:  Миронюк  Валерія  ( І  місце, клас  бандури),  Ремінський  Костянтин  (ІІ  місце, клас  акордеона), Савчук  Оксана  (ІІ місце, клас  фортепіано),  Євпак  Богдан,  Клець  Ілона  (ІІ місце,  клас  бандури),  Волков  Тихон,  Чичотка  Олена,  Коснюк  Людмила  (ІІ  місце, клас  фортепіано), Кульчицька  Дарина  (ІІ  місце, клас  баяна),   Давидюк  Тимофій  (ІІІ  місце, клас  акордеона),  Балик  Марія  (ІІІ  місце, клас  бандури).

У  номінації  музичні  ансамблі  ІІ  місце  посіли  фортепіанні  дуети – Волков  Тихон  і  Чичотка  Олена  та  Коснюк  Людмила  і  Волкова  Маргарита.

Дипломами  за  участь  у  конкурсі  були  відмічені  учні  по  класу  духових  інструментів  Кучинський  Максим  та  Сидорук  Денис.

Учні  класу  образотворчого  мистецтва  виконують  творчі  завдання,  контрольні  та  конкурсні  роботи  викладачу  через  Viber.

Наші  юні  художники  приймали  участь  в  обласному  дистанційному  конкурсі  «Великоднє  диво»,  яке  організували  управління  культури,  в  справах  релігій  та  національностей  облдержадміністрації  спільно  з  обласним  науково-методичним  центром  культури.

Згідно  рішення  журі,  серед  54  конкурсних  робіт,  відзначених  дипломами,  переможцями  стали  і  наші  учні.  В  номінації  декоративно-прикладне  мистецтво  І  місце  присуджено  Халик  Андріані,  ІІ  місце  у  цій  номінації  виборола  Савчук  Оксана.  В  цьому  велика  заслуга  викладача  класу  образотворчого  мистецтва  Макарчук  Анни  Олексіївни,  якій  було  оголошено  подяку  начальника  культури,  в  справах  релігій  та  національностей.  Викладач  зуміла  добре  організувати  роботу  учнів  свого  класу  в  непростих  умовах.

В  педагогічному  колективі  «Школи  мистецтв»  проводиться  не  лише  дистанційні  заняття  з  учнями.  Викладачі  готуються  до  проходження  атестації,  використовують  час  карантину  для  підвищення  своїх  знань  та  професійних  навичок.

Звичайно,  не  все  проходить  ідеально  в  процесі  дистанційного  навчання  через  різні  технічні  можливості  як  викладачів,  так  і  учнів.  Будь-який  відеозв’язок  не  може  замінити  учням  повноцінного  контакту  з  викладачем.     Але  важливо  те,  що  навіть  в  таких  умовах  навчання  не  припиняється.  Викладачі  мають  можливість  експериментувати,  будувати  нові  форми  навчання.  В  свою  чергу,  батьки  стають  в  більшій  мірі  залученими  до  процесу  навчання  своїх  дітей,  а  діти  мають  можливість  вільніше  планувати  свій  час  та  ефективніше  його  використовувати.

Директор Школи мистецтв  І.Гончарук