Доки вихованці на карантині - у садочках Прилісненської громади наводять лад

Дата: 13.05.2020 21:27

Робота ЗДО (ясла-садок) «Колобок» під час карантину

Зазвичай, освітні заклади Прилісненської об’єднаної територіальної громади  мали  місячну літню перерву для проведення ремонтів. Проте карантин 2020 року вніс свої корективи. Користуючись відсутністю у закладах освітнього процесу, заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Колобок» Прилісненської сільської ради розпочав генеральне прибирання приміщення та навколо нього, планові поточні та капітальні ремонтні роботи. Усе робилося власними силами працівників установи.         Фото без опису

Під час карантину в І молодшій групі проведено поточний ремонт, у ході якого повністю пофарбовані стеля та стіни групи, а окремі стіни розфарбовані тематичними малюнками, пофарбована підлога. По всіх вікових групах проведено генеральне прибирання з винесенням на вулицю для провітрювання матраців, подушок та одіял. Зроблений поточний ремонт музичного залу, а в групи закуплені новенькі 25 дитячих стільців та стінка.

Також було проведено ремонт методичного кабінету ЗДО: шпаклювання та фарбування стін, заміна підлоги , оновлення тюлі та меблів.

Прилісненська сільська рада подбала і про безпеку вихованців та працівників садочку. Так, у березні 2020 року за кошти сільської ради в загальній сумі 128 233 грн. в закладі була встановлена протипожежна сигналізація.