Ремонт бібліотеки-філії у с.Карасин

Дата: 12.05.2020 14:36

Карантин – це не завжди час простою, це час, який можна використати з користю. Так намагаються робити і в Прилісненській громаді…

З часу створення ОТГ, а саме з 2017 року, заклади культури та бібліотеки не опинились поза увагою влади, адже були зроблені ремонти  в бібліотеках сіл Лишнівка, Серхів, Городок, а в 2020 році настала черга і бібліотеки села Карасин.

Прилісненською сільською радою профінансовано витрати, пов'язані з поточним ремонтом приміщення бібліотеки-філії с.Карасин. Ремонтні роботи проводяться силами сільського голови Ігоря Терещенка, завідувача бібліотеки-філії Людмили Дем'янович, активних християн Віри Євангельської та небайдужих жителів села.

Зокрема, проведено роботи для забезпечення якісної і безперебійної роботи Інтернету в установі, закуплено новий ноутбук та багатофункціональний пристрій, що полегшить і покращить роботу бібліотеки.