Шановні земляки! Вітаю вас із Днем перемоги та Днем пам'яті і примирення!

Дата: 07.05.2020 16:03

Шановні земляки!

ЩФото без описуиро вітаю вас з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні,з Днем пам’яті та примирення - зі святом Великої Перемоги. Ось уже 75 років минуло від того травневого дня, а все одно серце радіє відщастя та стискається від болю! Цей день для всіх нас був і лишається одним із найсвітліших і найвизначніших. У ньому вся міць, вся сила духу і велич простих людей, які в тяжку годину згуртувалися і відстояли свою Батьківщину. Я низько схиляю голову перед тими, хто прийшов довгими бойовими дорогами, хто трудився в тилу, хто пережив біль втрати, хто піднімав Батьківщину з попелища в тяжкі післявоєнні роки. Сьогодні, в умовах російсько-української війни, значення їх подвигу постає з подвійною силою. На українській землі знову проливається невинна кров, знову страждають цілі родини, сиротіють діти. Лише шануючи і пам’ятаючи подвиги наших дідів, згуртовуючись і допомагаючи один одному, ми зможемо перемогти й цього підступного ворога.

Шановні ветерани, від щирого серця бажаю вам благополуччя, міцного здоров’я, щасливого довголіття і мирного неба над головою. Вічна і добра пам'ять всім героям, які не дожили до цього світлого дня. Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро.

Зі святом вас, з Днем перемоги!

Ігор Терещенко