Брифінг Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства та в.о. директора Державного центру зайнятості!

Дата: 06.05.2020 10:53

Вчора, 5 травня, у Будинку Уряду відбувся спільний онлайн-брифінг Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка та в.о. директора Державного центру зайнятості Юлії Жовтяк.

Міністр розповів журналістам, яких заходів вживає Уряд для підтримки малого та середнього підприємництва, а також про реалізацію активних програм для збереження робочого потенціалу в період карантину.

Очільниця служби зайнятості розповіла про порядок та умови отримання допомоги по частковому безробіттю та закликала роботодавців скористатися цією підтримкою з боку держави.

Більш детально у відео на нашому ютуб-каналі: https://www.youtube.com/watch?v=9U9ayLy3-Z0&t=823s

#ДСЗ #служба_зайнятості