СОРОК ДРУГА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ПРИЛІСНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 17.02.2020 17:12

Фото без опису

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження сільського голови від 17.02.2020 року №32-род "Про скликання сорок другої позачергової сесії сільської ради сьомого скликання "20 лютого 2020 року скликається сорок друга позачергова сесія Прилісненської сільської ради сьомого скликання о 10.00 годині в  приміщенні Будинку культури с.Прилісне, на розгляд якої будуть внесені наступні питання:

1. Про прийняття у комунальну власність Прилісненської сільської ради об’єкта  нерухомого майна по вул.Центральна в  с.Прилісне.

2. Про передачу на баланс Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико- санітарної допомоги» Прилісненської сільської ради об’єкта нерухомого майна.

3.Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.08.2017 №9/8 «Про затвердження Положення та складу робочої групи з роз розробки Стратегічного плану розвитку Прилісненської територіальної громади».

4. Про прийняття-передачу автомобіля.

5. Про надання в оренду автомобіля .

6.Земельні питання.

7.Інші питання.