Інформування про послуги служби для вивільнених у Колківській ОТГ!

Дата: 11.02.2020 09:57

Фото без описуЗ метою надання комплексу спеціальних послуг у розв'язанні проблем із трудовими колективами в ситуації запланованого масового вивільнення працівників, мінімізації психологічного впливу на стан працівників під час вивільнення, пов’язаного зі зміною організаційної структури та зменшення чисельності працівників в колективах комунальних підприємств «Колківська районна лікарня» та «Обласний протитуберкульозний санаторій для дорослих» фахівцями Маневицької районної філії Волинського обласного центру зайнятості було проведено зустрічі з працівниками, що попереджені про майбутнє вивільнення.

Розпочав зустріч директор Маневицької районної філії Волинського ОЦЗ Юрій Корольчук, який коротко ознайомив присутніх з місією державної служби зайнятості в ситуації масового вивільнення працівників, ринком праці району, області.

Детально та доступно про послуги служби зайнятості, в тому числі електронні сервіси  розповіла фахівець з профорієнтації Ганна Ліщук.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Маневицької районної філії Волинського ОЦЗ Алла Корольчук  проінформувала присутніх про актуальні вакантні посади та робітничі місця на сьогодні, що пропонують роботодавці Маневицького та сусідніх районів, а також міст Ковеля, Луцька, а також пропозиції роботодавців, що мають перспективну потребу в працівниках та згідні працевлаштувати фахівців після проходження ними професійного навчання за сприяння служби зайнятості, зокрема косметиків, перукарів, педикюрників, масажистів.

Заступник начальника Маневицького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного Фонду України у Волинській області Галина Горайчук детально роз’яснила питання страхового стажу, спеціального стажу, залежності пенсійних виплат від заробітної плати та сплачених страхових внесків в тому числі  роботодавцем за працівника і в умовах неповного робочого дня.

Присутні на заході працівники цікавились питаннями отримання ваучера, професійного навчання, роботи за сумісництвом та започаткування власної справи.