Інформаційна кампанія щодо легалізації зайнятості!

Дата: 11.02.2020 09:53

Фото без описуВ рамках проведення інформаційної кампанії щодо легалізації зайнятості, детінізації заробітної плати для соціальної захищеності найманих працівників начальник відділу взаємодії з роботодавцями Алла Корольчук разом з старшим інспектором відділу додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління Держпраці у Волинській області Григорієм Касьяном провели роз’яснювальну роботу для фізичних осіб-підприємців, що ведуть свою діяльність у сферах торгівлі та деревообробки на території Прилісненської об’єднаної територіальної громади.

Старший інспектор наголосив на неухильному дотриманні законодавства про працю, зокрема  про легалізацію праці та своєчасність і правильність оформлення трудових відносин з  найманими працівниками та повідомив про запровадження штрафних санкцій.

Фахівець служби зайнятості надала роз’яснення про економічну вигідність у співпраці з Маневицькою районною філією Волинського обласного центру зайнятості, а також послуги з підбору кадрів, в тому числі і через професійне навчання.

Бесіда відбувалась у формі діалогу, під час якої присутні роботодавці отримали змістовні відповіді на актуальні питання.