Засідання комісії

Дата: 31.01.2020 09:03

На виконання закону України «Про зайнятість населення» сьогодні відбулось Фото без описузасідання комісії з питань вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників, під головувавнням першого заступника голови Маневицької районної адміністрації Андрія Бурака. Участь в роботі комісії приймав директор Маневицької районної філії Волинського обласного центру зайнятості Юрій Корольчук,  який проінформував про те, що  засідання зумовлене  запланованим вивільненням працівників комунального підприємства «Волинський обласний протитуберкульозний санаторій для дорослих» та комунальне підприємство «Колківська районна лікарня», які надали інформацію  про скорочення чисельності працівників в кількості 29 осіб.

Керівники медичних закладів Яків Смокович та Олександр Янчик проінформували, що  заплановане вивільнення передбачає   оптимізацією чисельності працівників, і що фактично буде скорочено тільки окремі посади.

На завершення роботи комісії Юрій Корольчук проінформував,   що дане скорочення чисельності  працівників цих підприємств не призведе до суттєвого збільшення рівня безробіття на ринку праці району.