Легальна зайнятість – гарантія соціальної захищеності

Дата: 30.01.2020 15:44

Легальна зайнятість –

гарантія соціальної захищеності

Фото без опису30 січня 2020 року на виконання доручення Прем’єр- Міністра України «Про заходи, роз’яснювального характеру щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин у сфері торгівлі, побутового обслуговування та громадського харчування»  фахівцями Маневицької районної філії Волинського обласного центру зайнятості проведено бліц-навчання для роботодавців за участю представника Управління Держпраці у Волинській області Григорія Касьяна, інспектора праці Колківської ОТГ Сергія Столяра про легалізацію трудових відносин та відповідальність роботодавців згідно чинного законодавства.

Захід відкрила  заступник директора - начальник відділу надання соціальних послуг Маневицької районної філії Волинського ОЦЗ Анюта Зеленко, яка ознайомила присутніх з станом ринку праці в районі, послугами, які надає служба зайнятості, в тому числі і за допомогою електронних сервісів та можливими шляхами співпраці.

Старший інспектор відділу додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Волинській області Григорій Касьян детально роз’яснив присутнім роботодавцям про відповідальність за нелегальне допущення працівників до роботи та зробив акцент на безумовне додержання законодавства про працю, про незадекларовану працю, про легалізацію використання праці найманих працівників та про розміри штрафів за порушення чинного законодавства.

В кінці заходу провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Дарина Куницька  роз’яснила учасникам навчання про подання звітності про вільні робочі місця та вакантні посади, стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, можливості служби зайнятості співпрацювати з роботодавцями за допомогою створення електронних кабінетів та про співпрацю  рекрутингу в роботі районної філії.

Учасники зустрічі висловили подяку представникам районної служби зайнятості, місцевого самоврядування Колківської ОТГ, інспектору Управління Держпраці у Волинській області за отриману інформацію, можливість поспілкуватись та обговорити актуальні питання.