Проведення виховної роботи з особами, засудженими до покарань

Дата: 09.01.2020 14:43

08 січня 2020 року Маневицькою районною філією Волинського обласного центру зайнятості спільно з працівниками Маневицького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, працівниками Маневицького РС з питань пробації та відділу «Маневицьке бюро правової допомоги» проведений інформаційний семінар з особами, засудженими до покарань не пов’язаних з позбавленням волі на базі Маневицького районного сектору з питань пробації.

Проведення виховної роботи з особами, засудженими до покарань не пов’язаних з позбавленням та залучення їх до зайнятості – один із напрямків співпраці Маневицької районної філії та районного сектору з питань пробації.

Метою заходу є інформування громадян засуджених до покарання не пов’язаних з позбавленням волі про основні напрями соціальної політики держави щодо працевлаштування, інформування про стан ринку праці регіону, можливості професійного навчання, перспективи працевлаштування на постійну чи тимчасову роботу. Координації роботи щодо працевлаштування засуджених осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Присутніх ознайомлено про послуги які надає служба зайнятості, про наявність вільних робочих місць і вакантних посад в Маневицькому районі та по Україні.

Важливим моментом в проведені таких зустрічей є те, що в таких осіб намагаємося мотивувати бажання до праці.

Після завершення семінару кожен з учасників отримав індивідуальну консультацію щодо можливості самореалізації в сучасних умовах.