У Прилісненській громаді відзначили Новий рік

Дата: 30.12.2019 18:01

Фото без опису

Святкування Нового року в нашій свідомості міцно пов’язане із зимою, морозом і снігом. Особливо вражає краса зимової природи: чисте зоряне небо, сніг іскриться і порипує під ногами, а гілки засніжених ялин переливаються діамантовим блиском. На таку зиму всі чекають з нетерпінням, особливо діти. Проте зима не Фото без описупоспішала нас радувати пухнастим снігом. Лише 28 грудня земля вкрилася сніговою ковдрою. І це створило чарівний новорічний настрій. Ще більше позитиву в передчутті свята додав новорічний концерт у БК с.Прилісне, що відбувся 29 грудня.

Переповнений зал зустрічав артистів гучними оплесками. Чарівна ведуча Дарина Матвіюк привітала всіх із прийдешніми святами та побажала глядачам затишку, благополуччя, добра та любові.

Цікаві та різноманітні номери зробили новорічне свято незабутнім. Неймовірна Вікторія Курчик привітала гостей колядою. Юлія Муковська у ролі Наталки Полтавки та Влад Вегера в ролі  возного Тетерваковського зіграли уривок із знаменитої п’єси Івана Котляревського. Учні школи мистецФото без описутв завзято станцювали український гопак (керівник – Анастасія Матвійчук). Веселий гумор від Гречко Леоніда та Феметовича Сергія викликав щирий сміх. Майстрами з перевтілень виявились Влад Вегера та Максим Биковський, які представили веселі пародії та смішні мініатюри. Гурт «Зорепад» виконав пісні «Мені ворожка ворожила», «З Новим роком». Миронюк Олександра співала чарівну композицію «Різдвяний сон». У виконанні Оленки Вегери прозвучала пісня «Я бажання загадаю». Пісеньку «Тишком-нишком» заспівали Біланчук Софія і Миронюк  Валерія. Хореографічні композиції з елементами художньої гімнастики вразили глядачів своєю довершеністю (керівник – Леся Лотвін). Іванна Гузар з піснею «Новий рік» побажала всім веселих свят.

Окрім танців і пісень у святковій програмі була новорічна лотерея. Серед Фото без описуподарунків запам’ятались електричні чайники, мішки з цукром, різдвяні сувеніри та навіть живі істоти. Найбільше дітлахи чекали на розіграш папуги, морських свинок та символу 2020 року – білого пацюка. Ніхто не лишився без подарунку, та суперприз пилосос виграла Левчук Тетяна.

Все досконало: веселий настрій, ідеальна зимова погода, святкова атмосфера, симфонія талантів, гарячі танці, щирі вітання, радість повсюди. Задоволені та щасливі покидали залу глядачі. Тож дякую кожному учаснику цього неймовірного свята, присвяченого очікуваному 2020-му Новому року! Найкращі побажання радості добра, удачі, достатку кожній родині, миру нашій Україні та любові кожному!

ФОТОЗВІТ: