Дата: 27.11.2018 15:35

Шановні роботодавці!

Запрошуємо вас скористатися сервісом служби зайнятості

«Електронний кабінет роботодавця»!

Електронний кабінет – це персональне автоматизоване робоче місце роботодавця, працювати в якому Ви можете з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет. Щоб отримати доступ до власного електронного кабінету, зверніться до свого особистого консультанта Маневицької районної філії Волинського ОЦЗ для отримання логіну і паролю, за допомогою яких можна авторизуватися та отримати доступ до послуги на сайті Державної служби зайнятості:   https://www.dcz.gov.ua/cabinet

Після реєстрації Ви з легкістю зможете переглядати:
• актуальність реквізитів свого підприємства;
• історію направлень працівників, в тому числі на тимчасові роботи;
• виконання договорів на громадські роботи;

• виконання договорів на працевлаштування після навчання;
• тематику семінарів для роботодавців;

• нарахування сум компенсації ЄСВ.
      Сподіваємось, що ця послуга сприятиме нашій

подальшій плідній співпраці!

Маневицька районна філія Волинського обласного центру зайнятості

презентує нову послугу – РЕКРУТИНГ!

Що ви знаєте про рекрутинг?

Нова послуга служби зайнятості!

Основним завданням цієї послуги є пошук і підбір персоналу для роботодавців, при цьому не обмежуючись лише переліком осіб, які перебувають на обліку у статусі безробітного у службі зайнятості, а й охопивши коло пошукачів роботи за межами центру зайнятості. Сьогодні відповідальна особа філії активно працює над тим, щоб наповнити базу потенційних претендентів на вакансії. Це збільшить шанси на успішне укомплектування вакансій та на скорочення термінів підбору персоналу. Рекрутером створено окрему електронну базу пошукачів роботи, яка постійно оновлюється. Активно поповнюється банк резюме та анкет.

Не секрет, що працівникам і роботодавцям важко опрацьовувати велику кількість інформаційних ресурсів з рубриками про роботу, аби знайти одне одного. Комусь не вистачає часу, а іншим – вміння. Тому служба зайнятості вирішила взяти цю функцію на себе й допомогти своїм клієнтам якомога швидше зустрітися задля прискорення оформлення трудових взаємин.

Фахівець з рекрутингу проводить роботу у двох напрямках:

• підбирає персонал на вже заявлені вакансії серед тих пошукачів роботи, котрі заповнили анкети в секторі рекрутингу або розмістили резюме на інформаційних сайтах;
  • шукає вільні вакансії для осіб, що звернулися у пошуках роботи.

Особливо рекомендуємо звернути увагу на цю послугу тим категоріям  населення з числа пошукачів роботи, які в силу певних умов не можуть набути статусу безробітного та користуватися послугами служби зайнятості у повному обсязі,

серед них:

• студентам, котрі шукають роботу у вільний від навчання час;
  • особам, котрим виповнилось 35 років, але котрі раніше ніде не працювали;
  • працюючим особам, які шукають роботу по сумісництву;
  • жителям сільської місцевості, котрі є членами ОСГ, та не працювали понад півроку;
  • пенсіонерам, котрі мають бажання продовжити працювати.

Тому, якщо Ви, чи хтось інший із Ваших знайомих шукаєте роботу – неодмінно

завітайте до Маневицької районної філії Волинського обласного центру зайнятості.

Наша адреса: смт. Маневичі, вул. Луцька, 14,

контактний телефон (03376) 2-19-20, 2-14-60,електронна пошта 308@volsz.gov.ua

Ми чекаємо на Вас!

Шановні роботодавці!

Маневицька районна філія Волинського обласного центру зайнятості запроваджує нові форми роботи, які сприятимуть покращенню співпраці з роботодавцями.

Пропонуємо Вам для задоволення поточної та перспективної потреби у працівниках скористатися технологіями інтернет-ресурсів, а саме, проведення співбесід з безробітними в режимі онлайн шляхом застосування програми Skype.

Співбесіду в режимі онлайн можливо проводити в індивідуальній та груповій формі.

Онлайн-співбесіда є сучасним та зручним інструментом співпраці роботодавця з претендентом на вакансію, яка сприяє:

економії часу – роботодавцю немає необхідності зустрічати кандидата, виділяти час і приміщення для проведення інтерв’ю та швидше провести перший етап відбору, тим самим прискорити укомплектування вакансій;

оперативній організації зустрічі – швидше можна з’єднатися через інтернет, немає потреби в очікування особистої зустрічі.

Спілкуватися в Skype дуже просто та зручно. Для початку Вам необхідно зареєструватися в Skype. Після реєстрації повідомити нам свій логін будь-яким зручним способом, зокрема, електронною поштою за адресою: 308@volsz.gov.ua

У разі потреби  звертайтеся за телефоном (03376) 2-28-38.

Відділ взаємодії з роботодавцями

Маневицької районної філії