ТРИДЦЯТЬ ВОСЬМА ЧЕРГОВА СЕСІЯ ПРИЛІСНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 12.11.2019 09:08

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження сільського голови від  06.11.2019 року №194-род "Про скликання тридцять восьмої чергової сесії сільської ради сьомого скликання "14 листопада 2019 року скликається  тридцять восьма чергова сесія Прилісненської сільської ради сьомого скликання о 10.00 годині в  приміщенні Будинку культури с.Прилісне, на розгляд якої будуть внесені наступні питання:

1. Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту на  2017 -2020 роки.

2. Про призначення  директора  комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»  Прилісненської сільської ради.

3. Про внесення змін до штатного розпису комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний  центр» Прилісненської  сільської ради.

4. Про внесення змін до рішення сільської ради від 21.12.2018 №28/5 «Про  бюджет  об’єднаної  територіальної громади  на 2019 рік».

5. Про ініціювання створення асоціації «Волинська    обласна        асоціація органів місцевого  самоврядування».

6. Про надання згоди на прийняття  у комунальну власність Прилісненської сільської  ради об’єднаної територіальної громади майна із спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.

7.Про надання дозволу на списання книжкового фонду.

8.Земельні питання.

9.Інші питання.