СЕРХІВЧАНИ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА

Україна рожевими квітами,

Україна червоними мальвами

У садочку вишневім цвіте,

Де завжди буде небо і сонечко,

Де завжди під вікном соловї.

Заспівають вони у віконечко

Про родину на рідній землі.

Сонце ясне у небі засяяло

І зігріло калину в саду.

Я сиджу у садочку і думаю,

Як люблю Україну свою!

Гарно  пройшов  День  села в Серхові,  під  назвою  «Моє  село  для  мене  ти  єдине».Фото без опису

Святково  прикрашений  зал  сільського  клубу  зібрав  цього  дня  серхівчан, вихідців із села, гостей, щоб у черговий раз привітати всіх із престольним святом  - Днем  святої  Покрови, Днем захисника України.

Звучить чудова мелодія,чарівні ведучі Паламар Валентина і Паламар Анжеліка розпочинають свято для людей і про людей.

Святковий концерт відкрили учні місцевої школи танцювальною композицією про Україну під керівництвом  Гузар  Людмили.

Перші слова вітання линули від сільського голови Терещенка І.І. та в.о.старости с.Серхів Верешко В.В, які побажали  селу процвітання, а  серхівчанам  щасливої  долі.

На урочистостях оголосили переможців сільського конкурсу у найрізноманітніших номінаціях.

«Найбагатша родина» - сімя Аркадія і Людмили Киричик, які народили і виховують 13 дітей. «Наймолодші матуся і бабуся» - Євпак Ірина – мама та Шкаралевич Олена - бабуся. Титул «Наймолодший татусь» присвоїли Паламарю Дмитру, а  його тату Паламарю Віктору – звання  наймолодшого  дідуся. Посмішку в залі викликала номінація «Тато-ювелір». Їх у Серхові аж чотири, тобто татусі, у яких народилися двійнята-дівчата і двійнята –хлопчики – це Паламар Анатолій, Нестерук Володимир, Ящик Володимир, Каган Степан. Слідуючим номінантом стала Ремінська Ірина — «Коса - дівоча краса».

Найменшою жителькою нашого села є Паламар Еліна, а найповажнішими жителями - Паламар Наталія Андріївна, Ящик Наталія Вакулівна, Нестерук Олександра Данилівна, яким виповнилося більше де’вяноста років. Цього дня вітали і вісімдесятирічних ювілярів - Черман Галину Михайлівну, Гузар Єву Тихонівну, Шкабко Феодосія Артемовича, Паламаря Степана Андрійовича. Згадали на святі цьогорічних золотих ювілярів - поважне подружжя Савчуків Василя і Тетяни, які народили і виховали семеро дітей, дочекалися внуків і правнучку.

Не оминули увагою і односельчан-учасників бойових дій на сході України.   На честь цьогорічних номінантів і  всім  присутнім  музичні вітання дарували наші місцеві артистки, без яких не проходить жодне свято у селі, - Дацюк  Тетяна, Вавелюк Людмила,  Паламар  Мирослава, Нестерук  Любов.  Гучними  оплесками  зустрічали  присутні  наших соловейків-Ремінську  Анастасію  і  Жовнерук  Яну. Додав  усім  гарного  настрою  гумористичний  номер у виконанні Вавелюка  Миколи - учня  8  класу  Серхівської школи. Радували своїм  виступом і наймолодші  учасники  учні  початкових  класів.

Насамкінець у виконанні  всіх  учасників  свята  прозвучала  пісня  про  Україну. Великий інтерес у всіх присутніх викликала фотовиставка  «Моє  село і його люди у ретросвітлинах». Великою  популярністю  після  свята  користувалася фотозона, оформлена в українському стилі.  А  завершилось  святкування запальними танцями під «живу» музику.

Висловлюю щиру вдячність всім, хто причетний до організаціїї і проведення  свята!

Марія  Киричик,

завідувач бібліотеки-філії с.Серхів