Конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилісненської сільської ради

Дата: 14.10.2019 11:46

Фото без опису

Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Прилісненської сільської ради: практичного психолога, вчителя-дефектолога, вчителя-логопеда та вчителя-реабілітолога.

Кваліфікаційні вимоги до посад:

• освіта вища, не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст  за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія», а саме:
  • практичний психолог (1 штатна одиниця) – спеціальність «Психологія»;
  • вчитель-дефектолог (штатна одиниця) – спеціальність «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія» ;
  • вчитель-логопед (штатна одиниця)  – спеціальність «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія»;
  • вчитель-реабілітолог(штатна одиниця)   – спеціальність «Фізична реабілітація», «Фізична реабілітація та ерготерапія».

Перелік документів для осіб, які бажають взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад педагогічних працівників ІРЦ:

• копія паспорта громадянина України;
  • письмова заява про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
  • копія трудової книжки;
  • копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • письмова згода на збір та обробку персональних даних.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсному відборі, мають право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі  25 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору. У разі надсилання документів поштою, датою подання документів вважається зазначена по поштовому штемпелі.

У разі невідповідності наданих документів встановленим вимогам,  претенденти на заміщення вакантних посад до конкурсного відбору не допускаються, про що впродовж трьох днів повідомляються Прилісненською сільською радою Волинської області.

Документи, подані після закінчення встановленого строку, не розглядаються та повертаються особам, які їх подали.

Усі претенденти, які своєчасно подали документи для участі у конкурсі, письмово або за телефоном (за їхнім рішенням) повідомляються про прийняте рішення щодо їх кандидатур не пізніше десяти календарних днів з дати закінчення строку подання документів.

Документи подаються до Прилісненської сільської ради до 08 листопада 2019 року за адресою: с.Прилісне, вул. Сойне, 6б.

Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору:

- конкурс проводитиметься  15 листопада 2019 року за адресою: 44614, с.Прилісне, вул.Сойне, 6б, Прилісненська сільська  рада.