ЖИТЕЛІ ПРИЛІСНЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО ЩОРІЧНОГО ЗБОРУ КАРТОПЛІ ДЛЯ МАНЕВИЦЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ

Дата: 03.10.2019 18:14

Уже традиційно, як і кожного року, до Прилісненської сільської ради на початку Фото без описуосені надійшло звернення від головного лікаря Маневицької центральної районної лікарні щодо сприяння заготівлі овочів для медичного  закладу. Завдяки цьому закладу охорони здоров’я вдається значно економити кошти на харчування хворих та спрямовувати їх на придбання інших життєво необхідних речей.

Працівники виконавчого апарату Прилісненської сільської ради спільно з виконуючими обов’язки старост, житлово-комунальним підприємством та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Прилісненської сільської ради  організували та провели заготівлю картоплі для потреб Маневицької центральної районної  лікарні.

Завдячуючи щедрості та чуйності мешканців нашої громади вдалося забезпечити Маневицьку центральну районну  лікарню майже 9 тоннами картоплі. Найактивнішими учасниками цієї акції стали жителі с.Карасин та с.Замостя, які зібрали для лікарні з нового врожаю 2100 кг картоплі; с.Городок – 1400 кг, с.Серхів – 1300 кг, с.Галузія – 1300 кг, с.Лишнівка – 1200 кг, с.Прилісне – 930 кг.

У свою чергу,  сільський голова Ігор Терещенко висловив  щиру вдячність усім небайдужим громадянам, хто взяв активну участь у благодійній акції зі збору картоплі для лікувального закладу району.

Уже традиційно, як і кожного року, до Прилісненської сільської ради на початку осені надійшло звернення від головного лікаря Маневицької центральної районної лікарні щодо сприяння заготівлі овочів для медичного  закладу. Завдяки цьому закладу охорони здоров’я вдається значно економити кошти на харчування хворих та спрямовувати їх на придбання інших життєво необхідних речей.