ТРИДЦЯТЬ СЬОМА ЧЕРГОВА СЕСІЯ ПРИЛІСНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 30.09.2019 14:51

Фото без опису

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження сільського голови від  23.09.2019 року №166-род "Про скликання тридцять сьомої чергової сесії сільської ради сьомого скликання "03 жовтня 2019 року скликається  тридцять сьома чергова сесія Прилісненської сільської ради сьомого скликання о 14.00 годині в  приміщенні Будинку культури с.Прилісне, на розгляд якої будуть внесені наступні питання:

1. Про звіт про виконання  бюджету об’єднаної територіальної громади за дев’ять місяців  2019 року.

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 21.12.2018 №28/5 «Про  бюджет  об’єднаної  територіальної  громади  на 2019 рік».

3. Про внесення  змін до Комплексної програми розвитку основних   галузей  агропромислового комплексу Прилісненської сільської ради на 2017 – 2020 роки.

4. Про внесення змін до Програми створення  Центру обслуговування платників податків Маневицької  ДПІ Ківерцівського управління  Головного управління ДФС у Волинській області  на  2019 рік .

5. Про розгляд  звернення Маневицької районної ради.

6. Земельні питання.

7. Інші питання.