Шановні працівники дошкільної освіти!

Дата: 27.09.2019 08:32

Щиро вітаю Вас із професійним святом! Дозвольте подякувати Вам за любов до дітей – найменших мешканців нашої громади, за те, що щоденно віддаєте тепло своїх сердець вихованцям, що завжди зустрічаєте дітей із посмішкою на обличчі.  Нехай наші діти дарують Вам тільки позитивні емоції, заряджаючи вас молодістю і енергією.

Бажаю Вам нових професійних звершень і глибокої поваги від людей. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю. Бажаю Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, безмежного терпіння. Дякую за щасливе дитинство наших малюків!

З повагою Прилісненський сільський голова                                             Ігор Терещенко