На фронті знову втрати: загинув 20-річний боєць з Волині

Дата: 21.08.2019 22:35

Фото без описуСумна звістка сьогодні сколихнула усіх жителів Маневицького району, зокрема і Прилісненської громади. Російсько-українська війна забрала ще одне юне життя – життя нашого земляка, жителя с. Набруска Маневицького району, Дмитра Пилипчука, якому тільки в жовтні мало б виповнитись 21 рік.

Ми не забудемо про Його подвиг та мужність у виконанні військового обов’язку перед Батьківщиною.

Нехай земля Йому буде пухом!

Вічная пам’ять!

У зв'язку із цим прийнято рішення про відміну усіх розважально-концертних заходів на території Прилісненської громади, приурочених 28-й річниці  Незалежності України, які мали відбуватися 24-25 серпня 2019 року.

На знак скорботи за загиблим просимо забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів місцевого самоврядування, підприємств, установ громади; заборонити звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі.

Прощання з Дмитром відбудеться в п’ятницю у рідному селі загиблого.