ТРИДЦЯТЬ П'ЯТА ЧЕРГОВА СЕСІЯ ПРИЛІСНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 30.07.2019 09:37

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати  тридцять п’яту чергову сесію сільської  ради сьомого скликання  02 серпня  2019 року о 14.00 годині в  приміщенні  будинку культури з порядком   денним:

1. Про звіт директора комунальної установи «Школа мистецтв» Прилісненської сільської  ради про роботу закладу за 2018- 2019 навчальний рік.

2 Про звіт про виконання  бюджету об’єднаної територіальної громади за

перше півріччя  2019 року.

3. Про внесення змін до рішення сільської ради від 21.12.2018 №28/5 «Про  бюджет  об’єднаної територіальної громади  на 2019 рік».

4. Про дотримання громадського порядку та стан боротьби зі злочинністю  на території  об’єднаної громади за перше півріччя 2019 року.

5. Про прийняття майна у комунальну власність Прилісненської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

6. Про внесення змін до складу тендерного комітету Прилісненської сільської  ради.

7.Земельні питання.

8.Інші питання.