Турнір з футболу «Кубок Волинського Полісся»

Дата: 05.05.2019 22:00

04 травня на стадіоні с.Прилісне вперше відбувся турнір з футболу серед об’єднаних територіальних громад «Кубок Волинського Полісся». Метою проведення турніру стали популяризація і розвиток футболу, налагодження дружніх відносин між командами об’єднаних територіальних громад, популяризація здорового способу життя та залучення молоді до спорту. Проведення турніру з футболу «Кубок Волинського Полісся» стало можливим завдяки Програмі розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Прилісненської сільської ради від  25.01.2017 року №3/5 «Про Програму розвитку фізичної культури і спорту Прилісненської сільської ради на 2017-2020 роки».

Цьогоріч у турнірі  взяли участь 2  об’єднані територіальні громади: Гуто-Боровенська сільська рада та Прилісненська сільська рада. У змаганнях боролися за Кубок Волинського Полісся лише 3 команди сіл Прилісне, Городок та збірна команда Гуто-Боровенької ОТГ. Ігри проходили дуже напружено, та все ж перемогу здобули гості. Друге місце посіла ФК «Сойне», а третє відповідно ФК с.Городок. Всі отримали море позитивних емоцій.

Організатори вирішили зробити турнір щорічним, а Кубок Волинського Посісся - перехідним.

Дякуємо всім командам за активну участь.

ФОТОЗВІТ: