Шановні жителі Прилісненської громади!

Дата: 08.05.2019 22:52

Вітаю вас із Днем пам’яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Усі ми у великому боргу перед тими, хто віддав у тій війні свої життя, чия юність та молодість були перервані та покалічені. Низький уклін усім полеглим у роки Другої світової війни!

А сьогодні ми особливо цінуємо та розуміємо ціну мирного життя. Адже у ці весняні дні  українці знову дають відсіч агресору. Українські воїни самовіддано відстоюють незалежність та територіальну цілісність країни.

Сьогодні подвиги героїв Другої світової війни додають нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України, аби ми та наші діти жили на вільній і мирній землі!

Бажаю всім добра, мирного неба, міцного здоровя та довголіття!

Слава Україні! – Героям Слава!

Прилісненський сільський голова                                      Ігор Терещенко