СТАНІСЛАВ ХРИСТЕНКО ВПЕРШЕ В ЛУЦЬКУ ПРЕЗЕНТУВАТИМЕ КОНЦЕРТНИЙ РОЯЛЬ “STEINWAY & SONS” D-274

Дата: 24.04.2019 16:10

Станіслав Христенко – відомий український піаніст і диригент, уродженець Харкова, котрий мешкає і працює нині в США, де є артистом “Steinway & Sons” – виробника музичних інструментів зі 166-літньою історією.

4 травня пан Станіслав уперше в Луцьку виступить (за підтримки Національної концертної аґенції “UKR Artists”) із презентацією концертного рояля “Steinway & Sons” D-274. У програмі прозвучать твори Йоганна Себастьяна Баха, Фридерика Шопена, Ференца Ліста, Сергія Рахманінова, Джорджа Гершвіна, Ігоря Стравінського.

У концерті братиме участь Академічний камерний оркестр “Кантабіле” Волинської обласної філармонії (художній керівник – народний артист України Товій Рівець).

Місце проведення – Палац культури міста Луцька. Початок о 19.00.

Квитки продаються в касі філармонії на Театральному майдані.

Телефони для довідок – 24-02-41, (095) 206-75-88.