19 квітня 2019 року відбудеться толока з благоустрою територій Прилісненської громади.

Дата: 18.04.2019 10:48

Шановні жителі громади!

З метою забезпечення на території об’єднаної громади чистоти та порядку, підвищення рівня благоустрою, належної підготовки до Великодня 19 квітня 2019 року буде проведено День довкілля (толока).

Фото без опису

Запрошуємо усіх небайдужих мешканців, підприємців, керівників та працівників підприємств, установ і організацій, депутатів та членів виконкому вийти самим і організувати толоку для прибирання кладовищ, територій підприємств, прибудинкових ділянок, придорожніх територій, місць загального користування від сміття.

Чистота, порядок та благоустрій нашої території залежить від кожного з нас. Просимо не бути байдужими та долучитися  19 квітня 2019 року до весняної толоки, аби на території Прилісненської ОТГ панували чистота і порядок!

З повагою, Прилісненська сільська рада!