Небайдужі жителі громади долучилися до благодійної акції - День донора

Дата: 12.04.2019 10:08

Донорство – благородна і почесна місія, яка дозволяє врятувати життя хворим на тяжкі хронічні захворювання, потерпілим від опіків, аварій та катастроф, а також зараз – військовим, які отримали важкі поранення у зоні проведення АТО.

10 квітня 2019 року амбулаторія  загальної практики  сімейної медицини Прилісненської сільської ради стала місцем зустрічі небайдужих людей, що долучилися до благодійної акції – День донора. Задля її проведення були створені всі необхідні умови для зручності забору крові й кожен охочий мав можливість поділитися своєю кров'ю та врятувати чиєсь життя.

Всього бажання здати кров виявили 55 осіб.

Організатори висловлюють вдячність всім, хто здав кров, якої вкрай бракує для спасіння людей, та закликають не бути байдужими – прийняти участь у наступному Дні донора. Адже донорство – це найменше, що може зробити кожний з нас для порятунку іншого життя.