Оголошення

Дата: 04.04.2019 23:31

Оголошення

комунального некомерційного підприємства

"Центр надання первинної медико-санітарної допомоги

Прилісненської сільської ради"

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 16 Закону України "Основи законодавстваФото без опису України про охорону здоров’я", Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу" (далі – Порядок), враховуючи рішення Прилісненської сільської  ради від 30.08.2018 № 22/6  «Про створення Комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги"»,  від 12.09.2018 № 23/4 «Про внесення змін до рішення сільської ради від 30.08.2018 № 22/6 «Про створення Комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги"» Маневицького району Волинської області» та від 01.03.2019 року №30/15 «Про затвердження нової редакції Статуту Комунального некомерційного підприємства «Центр надання первинної медико-санітарної допомоги Прилісненської сільської ради» Прилісненська сільська рада Маневицького району Волинської області оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр надання первинної медико-санітарної допомоги Прилісненської сільської ради».

З метою забезпечення прозорості та відкритості прийняття рішення щодо призначення директора комунального некомерційного підприємства «Центр надання первинної медико-санітарної допомоги Прилісненської сільської ради» запрошуємо долучитись до проведення конкурсу представників трудового колективу комунального некомерційного підприємства «Центр надання первинної медико-санітарної допомоги Прилісненської сільської ради», обраних на загальних зборах трудового колективу, та представників громадськості.

До складу конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр надання первинної медико-санітарної допомоги Прилісненської сільської ради» входять у рівній кількості:

- 3 представники органу управління (Прилісненської сільської ради);

- 3 представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу комунального некомерційного підприємства «Центр надання первинної медико-санітарної допомоги Прилісненської сільської ради»;

- 3 представники громадськості, делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу).

Відповідно до вищезазначеного Порядку проведення конкурсу пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються у секретарю виконавчого комітету сільської ради до 19 квітня 2019 року до 15:30 год. у паперовому вигляді листом довільної форми.