Вітаємо сім'ю Ремінських з перемогою в обласному фестивалі "Мама,тато,я - спортивна сім'я"

Дата: 01.04.2019 09:43

30 березня на базі спортивно-розважального комплексу «Адреналін» у м.Луцьку відбувся традиційний обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім'я». Учасниками родинних змагань стали 13 команд, які до цього перемогли в районних та окружних етапах. За словами організаторів, щороку змінюється формат проведення фестивалю, проте його основна мета завжди однакова: об’єднувати батьків та дітей до спільних занять фізичною культурою та спортом. Прилісненську громаду представляла сім'я Ремінських: мама Віра, тато Василь, дочка Мирослава. Дружні, спритні, сильні представники громади  посіли почесне призове 3 місце, за що були нагороджені медалями, грамотами, кубком, футболками та м'ячами.