ДВАДЦЯТЬ ДЕВ'ЯТА ЧЕРГОВА СЕСІЯ ПРИЛІСНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 23.01.2019 15:37

Фото без опису

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження сільського голови від 16.01.2019 року №3-род "Про скликання двадцять дев'ятої чергової сесії сільської ради сьомого скликання "25 січня 2019 року скликається двадцять дев'ята чергова сесія Прилісненської сільської ради сьомого скликання о 10.00 годині в  приміщенні Будинку культури с.Прилісне, на розгляд якої будуть внесені наступні питання:

1.Про затвердження порядку денного двадцять дев’ятої чергової сесії сільської ради сьомого скликання.

2. Про звіт про виконання сільського бюджету за 2018 рік.

3. Звіт сільського голови про роботу виконавчих органів сільської ради за 2018 рік.

4. Про дотримання громадського порядку та стан боротьби зі злочинністю  на території об’єднаної громади.

5. Про виконання Програми соціально- економічного розвитку сільської ради на 2017-2018 роки        .

6. Про   Програму  соціально- економічного розвитку Прилісненської сільської ради  на  2019 рік.

7. Про  виконання Програми  соціального захисту населення Прилісненської сільської ради на  2017- 2020 роки.

8. Про делегування повноважень Маневицькій  районній раді  на 2019 рік.

9. Про ініціювання   створення місцевої   асоціації  органів        місцевого

самоврядування Волинської області «ВОЛИНСЬКА ЕКОНОМІЧНА ЛІГА».

10. Про порядок надання допомоги на поховання.

11. Земельні питання.

12. Інші питання.