Прилісненська сільська рада приймала колядників

Дата: 15.01.2019 19:40

Під час святкування новорічно-різдвяних свят у християн прийнято ходити один до одного з колядками. Тож починаючи з 8 січня і по сьогоднішній день, Прилісненська сільська рада приймала колядників. У віршах та піснях діти й дорослі щиро бажали очільнику громади, працівникам апарату Прилісненської сільської ради злагоди, добробуту, багатства та здоров’я.

Сільський голова Ігор Терещенко дякував колядникам за яскраві колядки, віншування, щирі емоції талановитих виконавців, які неймовірно зворушили всіх присутніх, та зазначив: «Я радий, що колядування у нас стало доброю, щирою традицією і сподіваюся, що ми і надалі її будемо дотримуватися. Адже у такі вітання діти вкладають свої емоції, очуття, і мені дуже приємно, що вони не забувають і про нас».

Будемо сподіватися, що всі побажання справдяться і цей рік буде щасливим для кожного українця.

ФОТОЗВІТ: