Учні закладів освіти Прилісненської громади стали найактивнішими учасниками благодійної акції "Подаруй дитині казку"

Дата: 10.01.2019 21:47

У наші дні благодійність і волонтерський рух стали не тільки актуальним і масштабним проявом безкорисливої допомоги, але і внутрішньою потребою кожної людини, небайдужої та чуйної до чужих проблем. Необхідно з ранніх років надавати дитині можливість робити добрі справи, брати участь у благодійності, співчувати людям. Діти, які беруть участь у благодійних акціях, вчаться бути милосердними, людяними, відчувають себе потрібними не тільки своїм батькам і близьким, а й зовсім незнайомим людям, допомагаючи яким, вони відчувають свою користь і свої можливості.

Новорічні свята - це казковий час, і завжди приємно долучитися до здійснення мрій тих, хто найбільше потребує підтримки та допомоги. І саме в цей час учні та вчителі закладів освіти Прилісненської об'єднаної територіальної громади долучилися до благодійної акції «Подаруй дитині казку», мета якої – збір дитячих книжок, іграшок, власноруч виготовлених сувенірів для діток, які проживають на окупованій території.

Прилісненська громада стала найактивнішим учасником акції, були зібрані іграшки, книжки, альбоми, олівці, пазли, і навіть написані дружні листи в підтримку дітей, які проживають на Сході.

Не залишайтеся байдужими до тих, хто вірить в диво!

ФОТОЗВІТ: