У Прилісненській ОТГ запрацювала перша в Маневицькому районі поліцейська станція

Дата: 21.12.2018 21:59

Вона обслуговуватиме територію семи населених пунктів, де мешкає майже шість тисяч жителів.

Введення в дію новоствореної поліцейської станції дозволить правоохоронцям оперативніше реагувати на звернення громадян, ефективніше проводити профілактику правопорушень. До її основних завдань, насамперед, входить забезпечення на території дільниці публічної безпеки та правопорядку.

У робочій зустрічі з нагоди відкриття станції взяли участь начальник відділу управління превентивної діяльності поліції Волині Валерій Чоботан, заступник начальника Маневицього відділу поліції Олександр Шелкович, заступник голови об’єднаної територіальної громади Олексій Гнатюк, а також дільничний офіцер поліції Іван Савчук.