Дата: 09.12.2018 18:32

06 грудня 2018 року із дружнім візитом до Прилісненської ОТГ завітали депутати Маневицької селищної ради для ознайомлення з досягненнями громади. Делегаціяю приймав Прилісненський сільський голова Ігор Терещенко, який поділився результатами діяльності новоствореної громади. Гості оглянули низку об’єктів у всіх населених пунктах Прилісненської ОТГ: школи, ФАПи, сільські клуби, бібліотеки, адмінприміщення, та ознайомилися із низкою проектів, які втілюються в життя завдяки плідній роботі Прилісненської сільської ради.  Всі учасники були дуже задоволені, що трапилася нагода поділитись досвідом та отримати необхідні знання і контакти для розвитку подальших відносин.