ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ПРИЛІСНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 03.10.2018 08:12

Фото без опису

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження сільського голови від 03.10.2018 року №150-род "Про скликання двадцять четвертої позачергової сесії сільської ради сьомого скликання" 04 жовтня 2018 року скликається двадцять четверта позачергова сесія Прилісненської сільської ради сьомого скликання о 14.00 годині в  приміщенні Будинку культури с.Прилісне, на розгляд якої будуть внесені наступні питання:

1.Про затвердження порядку денного двадцять четвертої позачергової сесії сільської ради сьомого скликання.

2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в постійне користування КНП «Центр первинної  медико-санітарної допомоги Прилісненської  сільської ради» для будівництва та обслуговування амбулаторії загальної практики сімейної  медицини на 3-4 лікаря по вул.Центральна в с.Прилісне.

3. Про передачу на баланс житлово- комунального підприємства

Прилісненської сільської ради  квартальної котельні  (незавершене будівництво) в с.Прилісне.

4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в постійне користування  житлово-комунальному підприємству Прилісненської сільської ради квартальної котельні (незавершене будівництво) в с.Прилісне.

5. Про клопотання товариства з обмеженою відповідальністю  «Німецько-Українського підприємства «БІТ».

6. Про внесення змін до структури і чисельності апарату сільської ради та виконавчих органів ради.

7. Про внесення змін до рішення сільської ради     від  20.12.2017 №13/3    «Про сільський  бюджет на  2018 рік».

8. Про прийняття майна у комунальну власність Прилісненської сільської ради.

9. Про надання згоди на прийняття  у комунальну власність Прилісненської сільської  ради об’єднаної територіальної громади майна із спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.

10. Про списання  майна.

11. Про створення відокремленого структурного підрозділу

12. Про ведення бухгалтерського обліку в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах

13. Земельні питання.