«Ми роду козацького діти, землі української цвіт» - свято з нагоди Дня захисника України в Городку

Дата: 15.10.2018 08:45

14 жовтня у бібліотеці села Городок пройшов літературно-музичний вечір «Ми  роду козацького діти, землі української цвіт» до  триєдиного свята – Покрови Пресвятої Богородиці, Дня  Українського козацтва та Дня захисника Вітчизни. На захід запрошувалися учасники АТО та їхні батьки.

Свято розпочалося державним гімном та внесенням державного прапора України. Ведучі Аліна Борисюк та Лариса Горайчук вітали всіх присутніх чоловіків із Днем захисника України, провели презентацію «АТО у житті наших односельчан».

Привітали  із святом, вручили медалі «Учасник бойових дій» та грамоти учасникам АТО сільський голова Ігор Терещенко та спеціаліст гуманітарного відділу Прилісненської сільської ради Юлія Мисливець.

Запалюваням свічок  та хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів за незалежність України у різні роки боротьби.

Декламували вітальні поетичні твори Ольга Борисюк (10 кл.), Мирослава Семенюк (8 кл), Вікторія Борисюк (8 кл), Софія Шворак (8 кл). Весело пройшла гумористична сценка «Дівчата в армії» на тему «якби в армію закликали жінок». Звучали пісенні вітання у виконанні Олени Вегери (4 кл.), Стаса Гуменюка (4 кл.), Діани Тимченко (8 кл.) та Софії Шворак (9кл).

Завершився захід частуванням АТОвців козацькими стравами.

Значну та вагому допомогу у проведенні свята надала завідувач клубом-філією с.Городок Олена Лісовецька.

Зав.бібліотекою

Лариса Горайчук

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)