Відбувся центральний поєдинок футбольного року!

Дата: 15.10.2018 08:28

У неділю  на стадіоні с.Городок відбувся центральний поєдинок футбольного року за головний приз сезону, в якому зустрічалися володар кубка району команда смт Маневичі та чемпіон району - команда ФК «Сойне» с.Прилісне, де перемогу здобула ФК «Сойне» с.Прилісне з рахунком 1:0.

На звітній матч команди підійшли в оптимальних складах, що дало можливість вболівальникам насолоджуватися рівною боротьбою гравців обох команд, хоча володарем поля впевнено було названо команду «Сойне», а кращим гравцем по праву визнано Ремінського Юрія.

Команди були нагороджені кубком, дипломами, медалями, які отримали з рук голови районної ради Анатолія Мельника.

Хлопці, дякуємо вам! Ви – найкращі! І вкотре це довели! Продовжуйте і надалі славну традицію – ПЕРЕМАГАТИ!