Відзначили Міжнародний день людей похилого віку

Дата: 02.10.2018 09:48

«З роду в рід кладе життя мости,

Без коріння саду не цвісти,

Без стремління човен не пливе,

Без коріння сохне все живе.»

(Слова із пісні Ніни Матвієнко та Раїси Кириченко «Сік землі»)

1 жовтня Україна відзначає День людей похилого віку. Старіння людини закономірний процес, своєрідний підсумок життя. Часто про сенс буття людина задумується саме в старості. І прикро, коли літні люди залишаються самотніми на схилі літ. Це трагедія для цілого народу.

День людей похилого віку – це хороша нагода ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз засвідчити всенародну повагу нашим дідам і прадідам, батькам і матерям, за чиїми плечима - нелегкі життєві дороги, що додали на скроні сивини. Досвід старшого покоління для нас безцінний. Адже ці люди пройшли через багато випробувань, подолали безліч труднощів і перешкод, пережили втрату та біль, але при цьому не розгубили доброту у серцях, віру у справедливість, жагу до життя та почуття гідності. Мужність та стійкість цих людей є для нас завжди прикладом.

Турбота про літніх людей – справа усього суспільства. Це є показником цивілізованої громади. То ж представники влади Прилісненської ОТГ постаралися зробити День людей похилого віку приємним для літніх людей. 47 громадян, що потребують особливої уваги та турботи, отримали привітання та невеличку допомогу у вигляді продуктових наборів.

Тож дорогі наші люди поважного віку, у цей святковий день дозвольте подякувати вам за багаторічну невтомну працю на благо країни, за вашу мудрість, за душевну доброту. Бажаємо вам міцного здоров’я, людської доброти, душевної теплоти, щирої любові та турботи від дітей. Щастя вам від кожного прожитого дня! Ми любимо вас і цінуємо.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)