Всеукраїнський день дошкілля

Дата: 30.09.2018 09:27

В останню неділю вересня наша держава святкує Всеукраїнський день дошкілля. Професія вихователя вимагає глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до дітей. Виховання малюків - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майбутнє дітей. Дитячий садок для малят зазвичай стає  першою школою життя. Тут діти здобувають перший досвід у спілкуванні з ровесниками та дорослими без маминого захисту та опіки. У дитячому садку  вони вчаться ввічливості та поваги, долають перші труднощі. Це той фундамент, який служить опорою і основою в подальшому житті.

Фото без опису

Сердечно вітаю всіх працівників закладів дошкільної освіти із професійним свято. Цього дня хочеться подякувати вам від щирого серця за  відданість справі та душевне тепло, яке ви даруєте своїм вихованцям.

Щиро дякую вам за те, що віддаєте любов і ласку дітям, за доброту і педагогічну майстерність, за те, що перетворюєте кожен день життя наших малюків на день пізнання, радості та щастя. Нехай кожна дитяча посмішка дарує вам невичерпну енергію, натхнення і тепло. Зичу вам професійних здобутків, задоволення від роботи  і глибокої поваги від людей. Щасливої вам долі, родинного затишку, благополуччя і добра.

З найкращими побажаннями,

Ігор Терещенко,

Прилісненський сільський голова!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)