Про збереження поштових відділень

Дата: 27.09.2018 11:01

27 вересня 2018 року відбулося засідання виконавчого комітету Прилісненської сільської ради.

Одним із важливих питань, які розглядалися, було питання  «Про збереження поштових відділень». Обговоривши неодноразові звернення жителів сіл Галузія, Городок, Карасин, Лишнівка, Серхів, виконавчий комітет прийняв рішення звернутися до генерального директора ПАТ «Укрпошта» Ігоря Смілянського з проханням розглянути можливі варіанти збереження поштових відділень в селах Галузія, Городок, Карасин, Лишнівка, Серхів  та до народного депутата України Ірини Констанкевич, щоб питання  збереження існуючих поштових відділень на території України, вирішити на законодавчому рівні.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)