До уваги громадян!

Дата: 19.09.2018 22:38

Для того, щоб з початку опалювального сезону                2018-2019 років не залишитись без підтримки держави у вигляді житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, нагадуємо, що у випадках, коли у складі вашого домогосподарства є внутрішньо переміщені особи, громадяни, які орендують (винаймають) житло, а також домогосподарства, де є зареєстровані особи, які тимчасово не проживають у житловому приміщенні, ви повинні обов’язково звернутися із заявою та декларацією для призначення житлової субсидії до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації (проживання) з 1 жовтня 2018 року.

Звертаємо увагу, що у разі подання заяви протягом двох місяців з початку опалювального сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону.

Тим домогосподарствам, які отримували субсидію в неопалювальний період 2018 року та домогосподарствам, в яких не відбулося жодних змін щодо складу осіб та членів сімей – субсидія на опалювальний сезон 2018-2019 років буде перерахована автоматично.

Про те, чи є ви в програмі «Житлові субсидії» та про розмір призначеної субсидії можна дізнатись       он-лайн на сайті Міністерства соціальної політики за посиланням: subsidii.ioc.gov.ua в розділі «Інформація про стан субсидії в домогосподарстві за даними Єдиного державного реєстру отримувачів субсидії Мінсоцполітики».

Фото без опису

За детальнішою інформацією ви можете звернутися зателефонувавши за номерами 22 561та 21 385.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)