ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ПРИЛІСНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 07.09.2018 12:06

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,розпорядження сільського голови від 10.07.2018 року № 108-род "Про скликання двадцять першої чергової сесії сільської ради сьомого скликання" 12 вересня  2018 року скликається двадцять третя позачергова сесія Прилісненської сільської ради сьомого скликання о 14.00 годині в  приміщенні Будинку культури с.Прилісне, на розгляд якої будуть внесені наступні питання:

1.Про затвердження порядку денного двадцять другої позачергової сесії сільської ради сьомого скликання.

2.Про внесення змін до рішення сільської ради     від  20.12.2017 №13/3    «Про сільський  бюджет на  2018 рік».

3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в постійне користування Комунального некомерційного підприємства «Центр медико-санітарної допомоги Прилісненської сільської ради» для будівництва та обслуговування амбулаторії загальної практики сімейної медицини на 3-4 лікаря по вул.Центральна в с.Прилісне.

4. Про внесення змін до рішення сільської ради від 30.08.2018 №22/6 «Про створення Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги Прилісненської  сільської ради» Маневицького району Волинської області.

5. Про внесення змін до рішення сільської ради від 25.01.2017 №3/8 «Про місцеві податки і збори»..

6. Про розгляд клопотання управління капітального будівництва Волинської  обласної державної адміністрації.

7.Земельні питання та інші.