Відбувся районний фестиваль з фізичної культури і спорту

Дата: 11.09.2018 09:41
Кількість переглядів: 1276

9 вересня на стадіоні села Чорниж відбувся щорічний районний фестиваль з фізичної культури і спорту.

У змаганнях прийняло участь 17 команд із селищних, сільських рад району, зокрема, команди Прилісненської сільської ради та Колківської селищної ради. Програма змагань складалася із 7 видів, таких як: армреслінг, гирьовий спорт, перевезення воза, метання колоди та набивного м’яча, перетягування канату, змагання серед спортивних сімей «Тато, мама, я -спортивна сім’я».

Фото без опису

У напруженій боротьбі проходили поєдинки з перетягування каната.  Команда Прилісненської ОТГ зайняла 2 місце.

У змаганнях з армреслінгу серед чоловіків Гузар Володимир (с.Серхів) зайняв 5 місце, серед жінок – Гречко Людмила (с.Карасин) –  також 5 місце.

З метання набивного м’яча Лотвін Леся (с.Прилісне) посіла 5 місце, у метанні колоди Романік Володимир (с.Прилісне) – 4 місце.

У перевезенні воза не було рівних Прилісненській громаді, яка виборола 1 місце.

У сімейному виді спорту  «Тато, мама, я – спортивна сім’я» знову ж таки перемогла сім’я Ремінських із с.Прилісне.

Після підбиття підсумків спортивного свята, за підсумками змагань районного фестивалю з фізичної культури і спорту колективів фізкультури селищних та сільських рад, в загальнокомандному заліку перемогу здобула команда Чорнижівської сільської ради, 2 місце – команда Прилісненської сільської ради, 3 місце – Колківської ОТГ.

Переможці та призери фінальної частини фестивалю були нагороджені грамотами, дипломами та медалями відповідних ступенів, а також грошовими нагородами. За І місце - 25 тис. гривень, ІІ – 20 тис. гривень, ІІІ – 15 тис. гривень.

Ми дякуємо усім нашим спортсменам, учасникам змагань за те, що гідно представили Прилісненську громаду у районному фестивалі з фізичної культури та спорту. Здоров'я вам міцного, щастя, довголіття, нехай вертаються сторицею сили.