ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

Дата: 22.08.2018 17:30

Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора

і Днем незалежності України!

Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім'я процвітання рідної країни.

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменем український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

Фото без опису

Державна незалежність відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови нашої країни. За роки незалежності виросло покоління, для якого слова "свобода", "право вибору" – не просто правові терміни, а спосіб життя.

Сьогодні Прилісненська громада постає осередком суспільної стабільності, нових трудових досягнень. Тож давайте добрими справами будемо разом примножувати авторитет і могутність нашої рідної землі та всієї України.

Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії і любові до рідної Батьківщини, енергії і впевненості у власних силах. Зичу вам, шановні земляки, міцного здоров'я, успішної реалізації далекосяжних планів, благополуччя, миру та добра в кожній оселі.

Зі святами вас!

З повагою сільський голова                                                                          Ігор Терещенко