Дата: 21.08.2018 00:35

Фото без опису

Шановні односельчани та жителі громади! Щиро вітаємо вас з 27-ю річницею Незалежності України та запрошуємо у дружньому колі відсвяткувати це визначне свято!

Урочистості з нагоди відзначення  Дня Незалежності України відбудуться

у п’ятницю, 24 серпня 2018 року, в селі Прилісне.

У програмі:

12:00 – 14:00 Представлення виставок робіт майстрів  декоративно-ужиткового мистецтва старостинських округів громади (біля Будинку культури).

14:30 – 15:00 Молебень за Україну (біля нового адміністративного приміщення Прилісненської сільської ради).

15:00 - 17:00 Святковий концерт з нагоди відзначення 27-ї річниці Незалежності України

«З Україною в серці» (біля нового адміністративного приміщення Прилісненської сільської ради).

17:00 – 18:00 Розважальна програма для дітей: конкурси, ігри, електромобілі (ринкова площа).

18:00 – 19:00 Розважальна шоу-програма «Хто зверху?» (біля нового адміністративного приміщення Прилісненської сільської ради).

21:00 – святкова дискотека.

Також чекайте на дивовижну квіткову виставку «Україна в квітах», фотоконкурс «Великі світлини маленьких куточків моєї громади»,  розваги для найменших на надувних гірках і батутах, продаж попкорну, солодкої вати, різноманітних сувенірів.

Прилісненська сільська рада

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)