Святкування престольного празника у селі Замостя

Дата: 09.08.2018 07:26

У суботу, 4 серпня, жителі села Замостя святкували престольний празник та свято Марії Магдалини. З цієї нагоди у сільскому клубі відбувся святковий концерт, на якому було чимало замостян та гостей із ближніх сіл.

Оплесками та щирою усмішкою жителі села зустріли колектив Маневицького районого будинку культури на чолі із заслуженим народним працівником культури Василем Дарчуком.

Фото без опису

Ведуча Ніна Повар щиро привітала всіх з престольним святом та надала привітальне слово голові Прилісненьскої ОТГ Ігорю Іллічу Терещенку та старості Карасинського старостинського округу Віктору Сергійовичу Савчуку, які побажали усім здоров'я міцного, достатку земного, мирного неба над головою і бути завжди однією дружньою родиною.

Нагородили також  номінантів свята:

Наймолодший житель - Юрчик Артем.

Найстарший  - Мельник Іссак.

Аквіст села - Богайчук Сергій.

Чарівні голоси  - Цьопич Тетяни, Мельник Надії.

Найкращий двір - у Карплюк Ганни

Закоханна в квіти - Давидюк Іванна.

Найстарша невістка - Касян Олена.

Найстарший приймак - Макарчук Іван.

Під час концерту линули музичні вітання від колективу районого Будинку культури у виконанні Василя Дарчука, Ніни Сачковської, Ніни Повар, Людмили Шименюк та Леоніда Марчука.

На завершення ведуча подякувала за приємну атмосферу та щирі оплески, побажала жити в мирі та злагоді й запросила на святкову дискотеку.